Říjen 2011

Wallpaper Will Winter

31. října 2011 v 20:09 | Will-AjušQa
Tento nádherný wall mi poslala Will! Moc jí za to děkuju!!!

Zítra tu bohužel nebudu!!

29. října 2011 v 20:30 | Will-AjušQa |  Moje kecy
Ahoj chtěla bych vám oznámit že tu zítra nebudu! zítřek budu mít totiž hodně náročnej!! no prostě strašně hodně učení!! musím se naučit perfektně přírodopis protože se chci s kámoškou Kačkou nechat vyzkoušet, tedka bereme obojživelníky a plazi a to je docela těžký. Pak dějepis kdyby jsme náhodou psali test, pak ještě trochu fyziku i když vím že snad psát nebudem tak jí chci trochu umět a ještě musím dodělat čtenářský deník!! Máme si přečíst Arabelu a z toho udělat výpisky co se tam děje .. no prostě nuda na entou!!!!! a toto mi zabere příliš času!! no tak že jo!! chci mít pěkné vysvědčení a taky chci jet na náš sraz Witch!!! bych to nepřežila kdybych měla na vysvědčení trojku!! já chci prostě vyznamenání jinak mě do Brna rodiče nedovezou!!!!!! a strašně se chci s váma poznat co tam budeme!! hlavně s hay linkou a Will a Cornelií!!! s ostatníma samozřejmě taky!!!!!! chci vás znát naživo a né jenom si s váma psát a skypovat!!! a taky už se to blíží k 1. narozeninám blogu!! moc se těším bude tu velká párty!! a navíc je výhoda že 17. listopadu je státní svátek tak budeme všichni doma tak budete určitě všici moct!! jupííííííí!! a počítejte že ta párty bude dlouhá!!!! jo a jinak na jakou pohádku jste se včera dívali?? já jsem se koukala jenom na jednu a to na RumplCimprCampr!! je to moje nejoblíbenější pohádka!! ostatní stojej za nic!!! a taky k Vánocům dostanu DVD RumplCimprCampr!! se mega těším protože tady na internetu to nikde není celé ke shlédnutí a stahovat si to do počítače nechci!!! jééžda to jsem se ale rozepsala!! no tak nic jdu ještě chvilku na facebook a pak už půjdu! páá!! mějte se krásně!!

Ksichtíky Witch

29. října 2011 v 17:40 | Will-AjušQa |  Galerie

Willina bageta

29. října 2011 v 9:00 | Will-AjušQa |  Kuchařka Witch
Potřebuješ:
- Tmavé pečivo
- Máslo
- Ředkvička
- Salát
- Salám
- Pažitka
- Okurka
- 2 vajíčka natvrdo
- 2 rajčata
- Málotýčný sýr
- Sýr eidam

Příprava:
Pečivo namaž máslem a polož na ně postupně listy salátu, salám, sýr, nakrájená vejce, ředkvičky, rajčata a okurku. Nakonec ozdob pažitkou. Bagety zabal do ubrousku a dej do plastové krabičky. Pokud je velké horko, sněz je raději na začátku výletu, aby se salám v teple nezkazil. =)


Koktejly podle Irmy a Will

28. října 2011 v 19:49 | Will-AjušQa |  Kuchařka Witch

Čokoládový koktejl s banánem (5 porcí)

Potřebuješ:
- 3/4 litku plnotučného mléka
- 15 lžic strouhané čokolády
- 2 a 1/2 banánu
- 10 lžic vanilkové zmrzliny

Postup:
Všechny přisady mixuj jednu minutu v mixeru při maximálních otáčkách. Podávej neprodleně. =)

---

Modrá magická šťáva

Chceš připravit nápoj, který nejen dobře chutná, ale i dobře vypadá a dodává magickou energii? Zkus modrou šťávu!

Postup:
Skleničku borůvek smíchej se dvěma skleničkami kostek ledu a dvěma skleničkami pomerančové šťávy. Minutu mixuj. Potom přidej trošku citrónové šťávy a podávej kamarádkám.
Chceš, aby byla šťáva o něco sladší? Před mixováním přidej lžičku cukru. Borůvky můžeš můžeš zaměnit jahodovým džemem - pak ovšem existuje nebezpečí, že šťáva ztratí své magické vlastnosti. Přesto zůstane báječná! =)

Recepty Irmy

28. října 2011 v 16:49 | Will-AjušQa |  Kuchařka Witch

Nápoj

Pro 4 osoby - celkem 1 l

Potřebuješ:
- 1 l mléka
- Citron
- 4 banány

Postup:
Banány a mléka rozmixuj. Mixuj 10 sekund. Nyní přidej pár kapek citronu a 10 sekund opět mixuj. Nyní nalij do skleniček a ozdob. =)

---

Dýňová polévka

Výtečná na Halloween!

Budeš potřebovat:
- 1 kg dýňové dužiny
- 1 kg oloupaných brambor

Postup:
Dýni i brambory nakrájej nadrobno, dej do hrnce a zalij šálkem vody. Zeleninu po uvaření (asi za hodinu) ještě rozmačkej. Nyní stačí přidat jen půl sklenice smetany, okořenit a osolit. =)


Dnes má svátek Erik Lyndon!

26. října 2011 v 12:59 | Will-AjušQa |  Svátky a narozeniny Witch
Ahoj tak jsem se koukla do kalendáře a co nevidím! Dneska má svátek Erik!! Takže Eriku! Všechno nejlepší k svátku a hodně zdraví a štěstí a at ti to klape s Hay Lin!!! a tady když má ten svátek tak sem dám nějaké jeho obrázky a ještě nějaké společně s Hay Lin!


http://www.pardubicepes.estranky.cz/img/mid/60/erik..jpg

Hay Lin a Erik jsou krásný pár!♥


Konečně jsou prázdniny!

25. října 2011 v 17:29 | Will-AjušQa |  Moje kecy
Čus no konečně jsou prázdniny!!!! konečně si všichni odpočinem od školy!!!!!!! jupííííííííí!!! taky už
bylo na čase aby nám dali prázdniny!!! už se tam nedalo prostě vydržet a já myslela že dnešek ve škole bude nekonečnej!!!!!!! a ještě nějvětší opruz na světě a to tělák ... já ho nesnášim!!! ale jinak v poho mám 6 jedniček!!!!! tak páá a užívejte si prázdniny! no stejnak hlásejí jenom že má pršet ale mě to nevadí já budu skypovat s hay linkou!! tak fakt čau!!!!!!!

Téma týdne:Déšť

24. října 2011 v 17:39 | Will-AjušQa |  Téma týdne :)
Téma tohoto týdne se má věnovat dešti. No co bych o něm řekla :D moc ho ráda nemám!!! ale baví mě koukat se z okna ven a pozorovat jak prší atd. jinak déšť moc nemusím!! to já radši sníh :):):D ale kdyby nebyl déšť tak by všechno uschlo a vlastně by ani nebyl život na zemi. Déšť je hodně důležitý a příroda ho prostě potřebuje! Ale někteří lidé třeba schválně jdou ven když prší. Podle mě jsou blázni. Tak to by bylo asi vše. Tak čus!

KONTROLA SB!

23. října 2011 v 14:44 | Will-AjušQa |  SBíčka
Ahoj no tak jsem zjistila že některá sb skoro vůbec ke mě nechodí!!!!!!! tak tady dělám kontrolu sb!!! kdo se nezapíše jednoduše mažu!!!!!!! nikomu oznamovat nebudu že je tady kontrola!!!!!
Takže pokud chcete být dále mým sb tak vyplňte tohle:

1.Přezdívka
2.Blog
3.Proč chceš být nadále mým Sb?
4.Jaká podle tebe jsem?
5.Která Witch se ti nejvíce líbí?

Tohle mi stačí vyplnit!!!!!!! nikoho neomlouvám!!! můžete se zapisovat do 1. listopadu!! takže máte času dosti!! tak zatím!!!