Listopad 2011

New design!!

29. listopadu 2011 v 19:55 | Will-AjušQa |  Moje kecy
Čus, mám new design!! děkuji moc Majce která mi ho vyrobila!! je opravdu krásný!!:-) tedka můj blog vypadá velmi hezky!!:-) a co jinak?? jak vám jde škola?? no mě úplně skvělě!! včera jsem se nechala vyzkoušet z dějepisu a dostala jsem 1!! mám radost!! přála bych si aby to takhle šlo dál!!:-) moc mě tu nečekejte protože mám plno učení a domácích úkolů!!:-( tak zatím ahoj a mějte se fajn!!:-)

Cornelia a Lilian

29. listopadu 2011 v 19:39 | Will-AjušQa

Jupíí!! super!!

27. listopadu 2011 v 18:29 | Will-AjušQa |  Moje kecy
Ahojky!! mám skvělou náladu!! a to proto že mám nový tričko Witch!!!! a to tričko jsem si musela prostě koupit!! je božíí!!♥♥ witch milujiii♥ a taky jsem si koupila PC hru Winx Club ale tu dostanu bohužel až k Vánocům!! tak jo!! ještě přidám nějaké články!! tak zatím!!Mrkající

Mé rozhodnutí!!

26. listopadu 2011 v 19:07 | Will-AjušQa |  Moje kecy
No takže jsem se rozhodla!! tento blog nechám o Witch ! byla by to škoda to měnit na Winx ! Zjistila jsem že mě Witch stále baví a o5 se stávám jejich velkou fanynkou! Je mi jedno že už to není v modě ani už to nikoho moc nebaví.. ale já jsem s Witch vyrostla!! Možná k nějakému článku sem dám obrázek Winx Clubu ale to se stane málokdy ! prostě tento blog byl odjakživo jenom o Witch a taky tak zůstane! Winx mám ráda, ale prostě Witch jsou o dost lepšíí a hezčíí !! prostě mě Witch zase chytilo no! tak páá

Mám to tu změnit??

26. listopadu 2011 v 12:16 | Will-AjušQa |  Moje kecy
Ahoj, no takže se s vámi potřebuji poradit!! Chtěla bych tuto změnit na Winx Club protože tedka se mi víc líbí Winx než Witch!! vím že většina bude pro to abych to tu nechala jak to tady je .. jenže Witch už moc popular nejsou.. tak mi pls poradte!! a hlavně neříkejte že Winx jsou pro malí děti .. vlastně je to skoro stejný jako Witch .. ale Winx se mi prostě líběj víc!! tak to pochopte!! a navíc Winx mají víc novinek a tedka i jde 2. serie Winx Clubu na Barrandově!! tak pište do komentářů jestli to tu mám změnit!! ještě uvidím ale nejspíš to tu změním na Winx!! nechci tenhle blog opustit!! ale nechci ho mít taky o tom, co vyšlo dávno z mody!! jo a nemá to nic společného s tím naším srazem Witch .. tam pojedu .. ale budu malá f fanynka Witch!! tak ahoj a snad to pochopíte!! ale nechci tu žádné urážky!! prostě Winx mám ráda a hotovo!! a nikdo už to nezmění!! stejnak Witch už skoro nikoho nebaví!! tak zatím!!

http://winxpower.nireblog.com/blogs1/winxpower/files/stormy7xu.gif

Samolepka s Will a Cornelií k prodeji

24. listopadu 2011 v 14:59 | Will-AjušQa |  Můj obchůdek
Ahoj, nabízím tuto skvělou a krásnou samolepku Witch s Will a Cornelií!! je opravdu suprová!! můžete si jí nalepit kamkoliv!! dokonce i na strop!! je neskutečně velká a opravdu suprová!! bohužel jí mám 2x tak jí chci prodat a udělat někomu uradost!! můžete ji třeba někomu darovat k Vánocům a nebo si jí prostě objednat pro sebe!! tak rychle zamluvte si jí než si jí zamluví někdo jiný!! budete z ní nadšeni!! to vám zaračuji!!

Cena samolepky: 30 Kč

Máte o ní zájem?? tak na nic nečekejte a napište mi na můj new obchodový email:
obchod-u-andrey@seznam.cz


Budu prodávat věci!!

23. listopadu 2011 v 19:31 | Will-AjušQa |  Moje kecy
Ahojky takže jsem se rozhodla že si tady udělám obchod a budu prodávat věci!! a taky budu prodávat věci Witch ale jen nějaké!! musím se přiznat že už mě Witch moc nebaví!! mě se tedka víc líběj Winx .. přemýšlím o změně blogu na Winx Club ale to si ještě musím rozmyslet!! jo a ty věci vám budu posílat poštou jenom tehdy když si ten dotyčný objedná jich trošku víc!! jinak je budu dodávat osobně!! .. třeba na našem srazu Witch atd.!! tak zatíím .. zítra vám sem dám nějaké věci na prodej!!
JEŠTĚ SEM NAPÍŠU PRAVIDLA PRODÁVÁNÍ!! tak zatím!!

Taranee s ohněm

20. listopadu 2011 v 18:29 | Will-AjušQa

Tady na tom obrázku to Taranee moc sluší!! :-)

Čus!!

19. listopadu 2011 v 16:20 | Will-AjušQa |  Moje kecy
Čus lidi!! tak co?? jak se máte?? u mě to ujde!! a máte už new časopis W.I.T.C.H. co dnes vyšel?? já ho mám a je úžasný (To jsou všechny časopisy W.I.T.C.H.) za dárek mám tu velkou samolepku s Will a Cornelií!! a pak ještě tu kreslírnu Witch .. snad víte co myslím!! a už to je 200. časopis W.I.T.C.H.!! Budu to muset zapít!! :-D Jinak už víte co si budete přát na Vánoce?? já jo ale ještě to není všechno!! takže si přeju: Boby, Sáňky, DVD RumplCimprCampr, Vrtulník na dálkové ovládání a dneska jsem si vyhlédla v obchodě počítačovou hru Winx!! určitě bude super!! mě se tedka totiž začaly líbit Winx!! ale nebudu je tak hodně sbírat jako Witch!! ale stejnak já už Witch moc nesbírám .. už si kupuju jen časáky!! a stejnak v obchodech nic neni s Witch!! ale když něco malýho s Witch vidim, tak si to koupim jinak už ne!! A navíc už se mi docela někdo začíná smát že je sbírám a já se cítím pěkně trapně!! a jednou jsem si vzala do školy na sebe tu svojí čepici s Will a okolo mě šla malá holčička a ona měla čepici s Hay Lin!! taky jsem se cítila trapně!! Jo a jak vás baví škola?? mě teda baví!! až na dějepis!! já ho musím opravit protože bych si strašně moc přála mít na vysvědčení vyznamenání!! mě z dějepisu vychází 3!! ale já to chci stáhnout na 2!! a ještě musím opravit fyziku z tý mi vychází 2,7!! tak to snad stáhnu na 2!! jinak pak už mám všechny předměty v pohodě!! a navíc mi vychází 1 ze zeměpisu!! jééžda to jsem se rozepsala .. tak jo ahoj!!

Chat

17. listopadu 2011 v 17:00 | Will-AjušQa |  Párty
Tak a máme tu chat!! můžeme si spolu pokecat atd.