Srpen 2012

Jaké to bylo u hay linky

31. srpna 2012 v 17:59 | Will-AjušQa |  Photos :)
Čaukyy, tak včera jsem se vrátila od hay linky :-(( bylo to u ní výborný :-)) jo a když jsem byla u ní tak jsme chodily po městě a kupovaly věcičky a koupily jsme si plno věcí !! a mě úplně překvapilo že v jednom hračkářství měli normálně panenky Witch !! a měli tam i Willinku v přeměně♥ hned jsem si jí koupila .. a taky v jednom papírnictví měli obaly Witch tak taky jsem si je musela koupit :-DD a pak jsem si koupial plno věcí co nejsou s Witch :-)) a samozřejmě jsme taky šly na zmrzku ;-)) zítra vám dám na blog fotky mojí Will a obalů Witch ... :-) jinak jsme chodily na procházky a taky hlavně fotily :-D a ještě jsme si hrály s panenkama Monster High a taky s panenkama Witch !! :-)) a četly jsme si komixy z časopisů, a upravovaly fotky .. u toho jsme se málem potrhaly smíchy :-DDD a taky jsme oběvily na youtube dobrej kanál, kde jsou samí srandovní videa :-DD taky jsme si některá videa stáhly do mobilů protože jsou to fakt dost legrační videa :-DDD a taky jsme si povídaly o One Direction, protože je to naše nej skupina :-)) a obě dvě máme nejradši Louise a Harryho :-DD a ještě jsme skládaly puzzlíky Witch :-)) a taky jsme se koukaly na Witch v televizi .. bylo to supr :-)) a taky jsme si daly spoustu dárečků na památku ;-)) a ještě jsme si daly náhrdelníky nejlepšího kamarádství, protože jsme nej kamarádky ;-))* jo a schválně jsme si nalakovaly tyrkysově nehty abychom měly nehtíky stejný♥ prostě jsme si to parádně užily, a byly to ty nejlepší dny v mém životě :-)) doufám že ji ještě tenhle rok uvidím :-)) a tady jsou nějaké fotečky:
Snad se vám fotečky líbí, nejsou všechny, máme jich o dost víc ;-)) tak papa

Huráá k hay lince ! :-))

25. srpna 2012 v 9:51 | Will-AjušQa |  Moje kecy
Ahoj, mám naprosto úžasnou zprávu !! teda pro mě ! :-DD já totiž dneska odjíždím k hay lince z blogu brka13.blog.cz !! :-)) a budu u ní až do Čtvrtka !! prostě u ní budu spát :-DD strašně mooc se těším, a už máme kolik plánů :-)) můj táta mě k ní doveze :)) vyrážíme už o půl 12 !! :) tak já se s váma loučím!
Vaše velmi natěšená Will-AjušQa

Já s hay linkou :))

Moje speciály Witch - Jensenova taneční akademie

18. srpna 2012 v 20:20 | Will-AjušQa |  ♥Moje věcičky Witch♥
Ahoj, vyfotila jsem vám moje speciály Witch - Jensenova taneční akademie :-)) Mám je nějak od roku 2009, a bohužel už nejsou k sehnání :-(( možná na nějakém bazaru je seženete, ale nové už ne ..
Máte tyto speciály také ??

Witch ohrožené hady

17. srpna 2012 v 17:07 | Will-AjušQa |  Galerie

Nádherné PNG Witch

14. srpna 2012 v 19:31 | Will-AjušQa |  PNG Witch

Srpnový wallpaper

10. srpna 2012 v 15:18 | Will-AjušQa |  Galerie

Video z našeho srazíku :-))

7. srpna 2012 v 9:47 | Will-AjušQa |  Moje kecy
Ahojky, takže jsem vyrobila videjko, ze srazíku Witch :-))
Jak už víte, tak v Brně jsem se všema holkama nebyla, ale holky hay linka, blocek-irma a Cornelia za mnou přijely vlakem :-)) Takže ze začátku a konce videa jsou fotky z Havlíčkova Brodu :-)) A ostatní u mě :-DDD Tak tady je:

Jupíí jsou u mě hay linka, blocek-irma a Cornelia !!

4. srpna 2012 v 11:03 | Will-AjušQa |  Moje kecy
Ahooj, tákže včera jsem na srazu nebyla, ale holky hay linka, blocek-irma a Cornelia za mnou přijely vlakem :-)) chvíli trvalo než jsme se našly :-DD ale potom v hale nádraží mě objevila Cornelia a hay linka hned za mnou běžela a objala mě :-DD všichni na nás koukaly, ale co :-DD pak jsme se šly projít po městě a nafotily nějaké fotky, pak pro nás přijel můj táta a jelo se ke mě :-DD holky hned obdivovaly moje panenky Monster High :-DD a hay linka je taky vzala .. Frankie, Draculauru a Clawda a Kostlivku :DD taky jsme si s nimi hrály jako že Clawd chodil se všemi Monsterkami :-DD strašně jsme se tomu zasmály :-DD a taky jsme se šly kouknout do lesa a k rybníku a udělaly fotky :-DD dneska budem fotit o 100 šest :-DD at máme těch fotek hafoooo :DD jinak Cornelia spí na mojí posteli, a já, hay linka a blocek-irma spíme na matracích :-DD taky jsme udělaly fotky :DD jak říkáám uděláme jich hafoo :DD a taky si děláme srandu s Clawda že se podobá někomu z blogu :-DD a kdo z vás uhádne komu, tomu udělám nějakou cenu jakou bude chtít :-DD jinak jsme si povídaly až do 1 hodiny ráno :-DDDD a ani nechtějte vědět o kom :-DD jo a k obědu budeme mít smažáák .. mňam :-DD jo a nebojte se, fotky sem dáám :-DD fakt holky jsou úžasné .. a jsem ráda že jsem je mohla poznat a že to takhle dopadlo :-)) jo a ještě s Cornelií máme stejné tašky Witch s Corny :D ještě napíšu článek :DD tak vás zdravíme z našich matracíích .. máme tu totiž notebook :-DD tak zatíííím

Sraz už zíííííííítra !!!!! :))))

2. srpna 2012 v 18:52 | Will-AjušQa |  Moje kecy
Ahojky, tak zítra je už náš dlouho očekávaný sraz :))))) strašně se těším :)) na srazu budem já, hay linka, Cornelia, blocek-irma, Will a Wiluška Vandomová !! :)) Původně tam s náma měla ještě být Hvězdička Will ale ta bohužel tam nebude :(( Tý jo lidičky já se mooc těším :)) Budu tam nováček :DD jo a nafotíme spoustu fotek, at máme super vzpomínky :)) a jestli holky budou souhlasit, tak sem nějaké dám !! ;)) Tak zatíím páá .. už se na vás těším holkýý♥